سایبان خفاشی برای سفر آفرود کویر

خیلی‌ها فصل پاییز را مناسب‌ترین زمان برای سفر کویر می‌دانند. به همراه داشتن ملزومات سفر برای کویر اهمیت زیادی دارد. سایبان خفاشی برای آفرود کویر یکی از این دست تجهیزاتی است که در روزهای پر آفتاب آن بسیار به کار میاید. زمانیکه در کویر کمپ کرده‌اید یا زمانی را برای استراحت خود در نظر گرفته‌اید، بهترین راه برای در امان ماندن از نور شدید آفتاب، استفاده از سایبان خفاشی است. با این حساب شما یک سرپناه بسیار مناسب با سایه وسیع برای خود و همراهان‌تان بوجود میاورید. در حالی که بسیاری نور آفتاب را دوست دارند، نمی توان انکار کرد که در حین گذراندن وقت با طبیعت، آفتاب می‌تواند بی رحمانه باشد. یک سایبان وسیله نقلیه برای 4WD یا SUV شما بیش از اینکه فقط محافظت کند، سطح راحتی بسیار خوبی را فراهم می‌کند. چه برای فرار از گرما باشد. یا برای ایجاد پناهگاه خشک در هنگام بارندگی؛ سایبان خفاشی می تواند به سرعت به یکی از با ارزش ترین لوازم جانبی شما تبدیل شود.

برند استرالیایی آیرونمن Ironman4x4 در کنار تجهیزات آفرود خود که همواره به تولید محصولات با کیفیت و دوام بالا معروف است، اقدام به طراحی و تولید لوازم کمپینگ آفرود کرده که در این بین در چند مدل سایبان خفاشی مخصوص خودروهای آفرودی را عرضه کرده است. در این مقاله قصد داریم تا با ویژگی‌ها و مزایای این سایبان‌ها بیشتر آشنا شویم.

 

سایبان برای آفرود

 

سایبان خفاشی چیست؟

اصطلاح خفاشی برای این محصول از آنجایی میاید که در آن از سه جهت و در سه زاویه سایه ایجاد می‌شود. و مثل بال‌های خفاش از بالا دیده می‌شوند. به این ترتیب با قرار دادن سایبان خفاشی بر روی باربند ماشین آفرود، شما یک سرپناه و سایه ۲۷۰ درجه‌ای خواهید داشت.

انواع سایبان خفاشی برای آفرود

در جال حاضر شرکت آیرونمن در سه مدل سایبان خفاشی خود را روانه بازار کرده است. که دارای ویژگی‌های جذابی می‌باشد. جنس ضد آب و ضد پوسیدگی، استفاده از پایه‌های تلسکوپی آلومینیومی بادوام و ساختار بسیار مستحکم از ویژگی‌های آنها به شمار می‌رود.

سایبان خفاشی ۲۷۰ درجه بدون پایه XTR-143

گاهی اوقات بزرگتر به سادگی بهتر است! سایبان خفاشی ۲۷۰ درجه XTR-143 دارای  (13.3 متر مربع) سرپناه است. XTR-143 را می توان به صورت مستقل در شرایط آرام، با دهانه وسیع آن که یک سرپناه (9.1 متر مربع) ایجاد می کند، کار کرد. بدون اینکه نیاز به برپا کردن پایه‌های آن داشته باشید. با استفاده از پایه‌های پتلسکوپی آن نیز می‌توان در شرایط طوفانی به راحتی سایبان را برپا کرد. همچنین با خرید یک دیواره کناری برای این سایبان می‌توان وسعت سرپناه را گسترش داد. یا یک باد شکن از کنار درست کرد. برای مشاهده مشخصات این سایبان خفاشی برای آفرود به این لینک مراجعه نمایید.

 

سایبان خفاشی

 

سایبان خفاشی ۲۷۰ درجه بدون پایه XTR-71

مدل Deltawing 270˚ XTR-71 با وسعت (6.6 متر مربع) است. “R” نشان دهنده قاب آلومینیومی کانال C است که به سایبان XTR-71 اجازه می دهد تا در شرایط آرام بدون پایه راه اندازی شود. تنظیم ایستاده سطح جدیدی از سهولت و سرعت را برای توقف سریع کنار مسیر یا در امان ماندن از باران و نور شدید آفتاب فراهم می کند. البته، زمانی که آب و هوا ایجاب کند، XTR-71 را می‌توان با پایه‌های نگهدارنده آلومینیومی لوله ای 25/22 میلی متری نگه داشت. برای مشاهده مشخصات این سایبان خفاشی برای آفرود به این لینک مراجعه نمایید.

 

سایه بان مسافرتی

 

 

سایبان خفاشی ۲۷۰ درجه XT-71

تفاوت اصلی این مدل با مدل‌های قبلی، اینست که برای برپایی این سایبان نیاز به راه اندازی پایه‌های آن است. و ساختار آن به گونه‌ای است که بدون پایه نمی‌ایستد. اما به لحاظ کیفیت و جنس، تفاوتی با مدل XTR-71 ندارد. این سایبان خفاشی برای آفرود با مساحت کل (6.6 متر مربع) ارزش زیادی دارد. راه اندازی سریع و ساده‌ای دارد. به راحتی زیپ کیسه سایبان را باز کنید، سایبان را به سمت عقب خودرو حرکت دهید. و چهار پایه آن را رها کنید. قاب سقف سایبان و تیرهای سایبان از لوله های آلومینیومی با پوشش مشکی به قطر 25/22 میلی متر ساخته شده است. برای مشاهده مشخصات این سایبان خفاشی به این لینک مراجعه نمایید.

 

 

 

مزایای استفاده از سایبان خفاشی برای آفرود

  • راه اندازی بسیار سریع و راحت
  • ایجاد سرپناه در مقابل نور آفتاب و بارندگی
  • جنس کتان ضد پوسیدگی و ضد آب
  • اشغال فضای کم در بین لوازم سفر
  • پایه‌های مستحکم برای در امان ماندن در شرایط نامساعد
  • دارای گارانتی دو ساله

 

 

اتاقک سایبان خفاشی برای آفرود

هرکدام از سایبان‌های خفاشی آیرونمن دارای اتاقک‌های مخصوص به خود هستند که بصورت جداگانه می‌توان آنها را سفارش داد. و به راحتی زیر سایبان‌های مخصوص به خود قرار می‌گیرند. مهمترین مزیت اتاقک سایبان خفاشی، ایجاد فضایی خصوصی برای استراحت یا تعویض لباس و گسترش فضای سایه در زیر سایبان است.

اتاقک سایبان خفاشی ۲۷۰ درجه XTR-143

برای مدل XTR-143 یک اتاقک سه پنل تکی موجود است. که از یک در بزرگ و دو پنجره تشکیل شده و هر کدام دارای فلپ های مشبک و رول پایین هستند. برای مشاهده مشخصات و ثبت سفارش به این لینک مراجعه نمایید.

 

دیوار سایبان ۲۷۰ درجه

 

اتاقک سایبان خفاشی ۲۷۰ درجه XTR-71

از انجایی که سایبان خفاشی مدل XTR-71 مساحت کوچکتری نسبت به مدل قبلی دارد، اتاقک سایبان آن نیز یک پنجره کمتر دارد. و دارای یک درب و یک پنجره (یک پنجره بزرگ با دریچه باران رول پایین) می‌باشد. برای مشاهده مشخصات و ثبت سفارش به این لینک مراجعه نمایید.

 

اتاقک سایه بان XTR71

 

 

اتاقک سایبان خفاشی ۲۷۰ درجه XT-71

این مدل دارای درب بزرگ نیستند. یک اتاقک بدون درب و دارای دو پنجره ( ۲ پنجره مشبک بزرگ با دریچه باران رول پایین) هستند. برای مشاهده مشخصات و ثبت سفارش به این لینک مراجعه نمایید.

 

اتاقک سایه بان

 

لازم به ذکر است که در کنار این محصولات شما می‌توانید اتاقک مخصوص حمام و دستشویی، و یا دیوار جانبی سایبان خفاشی را از ایران آیرونمن سفارش دهید.

 

جمع بندی

اگر به دنبال لوازم سفر و لوازم کمپ مناسب و مرغوب برای آفرود در کویر هستید، پیشنهاد ما به شما محصولات کمپینگ آیرونمن است. سایبان خفاشی برای آفرود آیرونمن به شما امکانات مناسبی را در برپایی کمپ و ایجاد سر پناه در مقابل شرایط پیش بینی نشده مانند وزش باد شدید، شدت نور آفتاب و باران می دهد. که در این مطلب به بررسی هر کدام از آنها پرداختیم. این محصولات را می توانید از طریق سایت ایران آیرونمن، وارد کننده انحصاری محصولات آیرونمن در ایران خریداری نمایید. یا برای دریافت اطلاعات بیشتر با تیم ایران آیرونمن به شماره ۲۸۴۲۴۸ ۰۲۱ در تماس باشید.