whatsapp x

WhatsApp Number

989210882959

Message
تماس تلفنی x
021284248
Filter by دسته‌های محصولات
سیستم تعلیق
لوازم کمپینگ
تجهیرات نجات
چادر و سایه بان
انباره ها
پروژکتور و لایت بار
سپر عقب
اسنورکل ها
اگزوزها
کشوها
باربند ها
سپر جلو
دسته بندی محصولات
دسته بندی خودروها
دسترسی ها
Generic filters
Search in title
Filter by دسته‌های محصولات
سیستم تعلیق
لوازم کمپینگ
تجهیرات نجات
چادر و سایه بان
انباره ها
پروژکتور و لایت بار
سپر عقب
اسنورکل ها
اگزوزها
کشوها
باربند ها
سپر جلو
خانهگارانتی

ثبت و بررسی گارانتی محصول

تمامی محصولات ارائه شده در این سایت شامل ضمانت نامه پشتوانه می‌باشند. برای ثبت و فعال سازی گارانتی خود و همچنین بررسی مدت زمان باقیمانده از گارانتی میتوانید کد گارانتی ثبت شده روی جعبه محصول را در بخش زیر وارد کنید و کلید استعلام را فشار دهید.

آموزش مراحل ثبت گارانتی محصول

برای ثبت و فعال سازی گارانتی محصول خریداری شده لازم است تا مراحل فعال سازی به صورت کامل انجام شود. ابتدا با اسکن کردن کیوآر کد موجود روی برگه گارانتی و یا با وارد کردن آدرس سایت به صورت دستی وارد صفحه استعلام گارانتی می شوید. سپس سریال گارانتی را از روی برچسب گارانتی موجود روی جعبه محصول با خراشیدن لاک روی آن پیدا کرده و در محل استعلام گارانتی وارد میکنید.

تصویر کارت گارانتی پشتوانه

 

پس از وارد کردن شماره سریال در قسمت مربوطه و زدن دکمه استعلام در صورتی که این کد گارانتی صحیح بوده قبلا استفاده نشده باشد وارد صفحه ورود اطلاعات مشترک می‌شوید. در این صفحه باید نام و نام خانوادگی مشترک شماره موبایل (شماره موبایل با اعداد انگلیسی وارد شود) و نهایتا نام نمایندگی که نصب در آن صورت گرفته نوشته شود. (برای محصولاتی که نیاز به نصب ندارند نام نمایندگی فروش نوشته شود؛ به عنوان مثال “سایت ایران آیرونمن”) و در نهایت کلید “ثبت و ارسال اطلاعات” را بزنید.

 

صفحه ورود اطلاعات مشترک

 

پس از این مرحله و با نمایش پیام  “اطلاعات با موفقیت ثبت شد.” اطلاعات مشترک ثبت شده و گارانتی از این لحظه فعال خواهد شد.

اطلاعات با موفقیت ثبت شد

همزمان با نهایی شدن فرایند ثبت گارانتی پیامک فعال شدن گارانتی به شماره ثبت شده در فرم اطلاعات ارسال می‌شود.

پیامک ثبت گارانتی

آموزش استعلام گارانتی

بعد از ثبت و فعال سازی گارانتی محصول برای بررسی مدت زمان باقیمانده میتوان از یکی از دو روش استفاده از کد گارانتی و یا استفاده از شماره تلفن همراه استفاده کرد. می‌توانید در هر زمان با وارد کردن کد گارانتی که قبلا فعال شده اطلاعات آن کد گارانتی و مدت زمان باقی مانده از گارانتی محصول را بررسی کنید.

اطلاعات گارانتی محصول

 

همچنین می‌توانید با وارد کردن شماره تلفن همراه خود تمام گارانتی های ثبت شده برای شماره همراه خود را بررسی کنید. لازم به یادآوری هست که برای ثبت گارانتی محصولاتی مانند کیت‌های ارتفاع که از چندین قطعه تشکیل شده اند. باید فرآیند فعال سازی برای یک به یک قطعات انجام شود.

لیست گارانتی های ثبت شده

ایران آیرونمن ۴x۴
ما بیش از 10 ساله که نمایندگی انحصاری محصولات شرکت IRONMAN4X4 استرالیا در ایران هستیم و افتخار این رو داشتیم که در تمام این مدت با ارائه خدمات به هنگام و ضمانت پس از فروش تمام محصولات لبخند رضایت رو بر لبانتون بیاریم.
آدرس دفتر مرکزی ما

فروشگاه ایران آیرونمن در مركز توسعه تجارت الكترونیكی وزارت صنعت، معدن و تجارت شناسایی شده و دارای نماد اعتماد الكترونیكی می باشد شما میتوانید برای بررسی سوابق عملکرد کسب و کار و همچنین ثبت شکایت، رضایتمندی و تخلف بر روی تصویر نماد اعتماد الکترونیک کلیک کنید.

logo-samandehi
©1399- 1402| کلیه حقوق محفوظ است. طراحی توسط تیم e-commerce شرکت ایران آیرونمن ۴x۴