خرید لوازم آفرودی جک T8

ماشین JAC T8، یکی از محبوب‌ترین خودروهایی است که در بازار ایران عرضه می‌شود. با توجه به ظرفیت بالای این خودرو برای سفر به مناطق بکر و آفرود، خرید لوازم آفرودی جک T8، می‌تواند به شما کمک کند تا از تجربه‌ی سفر خود لذت بیشتری ببرید. و همچنین ایمنی سفر را تا حد بسیار زیادی بالا ببرید. برند استرالیایی آیرونمن Ironman 4×4 که نزدیک به ۶۰ سال است دز تولید لوازم و تجهیزات آفرودی سرآمد است انواع لوازم آفرود و کمپینگ را برای جک T8 تولید و روانه بازار کرده. این محصولات به شما اطمینان می‌دهد که از لوازم کاملا باکیفیت و با متریال مستحکم استفاده می‌کنید. و در آفرود و کمپینگ ایمن و راحت خواهید بود. در این مقاله به بررسی انواع لوازم آفرودی تولید شده توسط برند آیرونمن که می‌توانید برای JAC T8 خود تهیه کنید، می‌پردازیم.

 

لوازم آفرود جک T8

 

 

انواع لوازم آفرودی جک T8 آیرونمن

برای یک آفرود و کمپینگ خوب و بهبود عملکرد ماشین، نیاز به انواع تجهیزات مرغوب و بادوام داریم. تا از تجربه سفر خود لذت کافی ببریم. تجهیزاتی مانند کیت ارتفاع و سیستم تعلیق ماشین آفرودی، تجهیزات نجات، تجهیزات نور و برق خودرو و لوازم کمپینگ می‌توانند اصلی ترین نیازهای شما در مسیر و سفرهای آفرودی را برطرف کنند. در ادامه به بررسی این محصولات آیرونمن برای خرید لوازم آفرودی جک T8 خواهیم پرداخت.

سیستم تعلیق جک T8

شاید بتوان گفت مهمترین تجهیزاتی که برای خرید لوازم آفرودی جک T8 نیاز دارید، سیستم تعلیق و کیت ارتفاع است. برند آیرونمن برای جک T8 انواع کیت ارتفاع به همراه سه نوع کمک فنر تولید و عرضه کرده است. که بسته به نوع مصرف و کاربری‌تان می‌توانید یکی از آنها را برای ماشین آفرود خود انتخاب کنید. کیت ارتفاع مخصوص جک تی۸ دارای چهار عدد کمک فنر برای جلو و عقب، یک جفت فنر لول برای قسمت جلو و یک جفت ادلیف برای قسمت عقب ماشبن است که باعث می‌شود تا ارتفاع مناسبی را به ماشین بدهد. و هندلینگ آن را به میزان قابل توجهی افزابش دهد. با نصب کیت ارتفاع Jac T8 عملکرد آن به طرز چشمگیری ارتقا پیدا می‌کند. و پایداری خوبی در تمامی شرایط از خود نشان می‌دهد.

 

سیستم تعلیق جک تی۸

 

 کیت ارتفاع Jac T8 با کمک فنر نیتروگس

یرای خرید لوازم آفرودی جک T8 حتما به میزان مصرف خود بین آفرود و مصرف شهری توجه کنید. کمک فنر نیتروگس مخصوص جک تی۸ از تکنولوژی گازی طراحی و ساخته شده که نرمی فوق العاده‌ای حین رانندگی می‌دهد. این نوع کمک فنر بیشتر برای مصارف شهری طراحی و ساخته شده. اما در قیاس با کمک فنر فابریک جک تی۸ عملکرد و استحکام بسیار بالایی دارد. بنابراین این کیت را برای کاربرانی معرفی می‌کنیم که هفتاد درصد مواقع در شهر هستند و سی درصد را به آفرود اختصاص می‌دهند. این کیت را می‌توانید به راحتی از وبسایت ایران آیرونمن سفارش دهید.

 

سیستم تعلیق نیتروگس

 

کیت ارتفاع Jac T8 با کمک فنر فومسل

اما اگر مصرف شما در آفرود کمی بیشتر است. یعنی به میزان پنجاه پنجاه در شهر و آفرود از جک تی۸ خود استفاده می‌کنید. پیشنهاد ما به شما استفاده از کمک فنر فومسل در خرید لوازم آفرودی جک T8 است. به این دلیل که این نوع کمک فنر تولید آیرونمن دارای تکنولوژی پیشرفته‌تر و استحکام بیشتر نسبت به کمک فنر نیتروگس است. و طبیعتا عملکرد بهتری در آفرود از خود نشان می‌دهد. اگر تمایل به خرید این کیت برای Jac T8 دارید به این صفحه مراجعه نمایید. و خرید خود را کامل کنید.

 

انواع کمک فنر آیرونمن

 

کیت ارتفاع Jac T8 با کمک فنر فومسل پرو

در صورتیکه در بیشتر مواقع یعنی حدود ۸۰ درصد از مصرف خود را به آفرود اختصاص می‌دهید. بدون شک سمت کمک فنر فومسل پرو برای جک تی۸ بروید. این نوع کمک فنر مستحکم‌ترین و پیشرفته‌ترین کمک فنر حال حاضر بازار است. و تمامی ضربات سهمگین را به خوبی کنترل می‌کند. و با بدنه فولادینی که دارد خیال تان را از بابت ضربات اجسام سخت به سیستم تعلیق ماشبن کاملا راحت می‌کند. برای سفارش کیت ارتفاع جک تی۸ به وبسایت فروشگاهی ایران آیرونمن مراجعه نمایید.

 

کمک فنر جک تی۸ فومسل پرو

 

طبق در لوازم آفرودی جک T8

برای استحکام بیشتر در سیستم تعلیق جک تی۸، می‌توانید از طبق‌های آیرونمن Ironman 4×4 مطابق با قوانین طراحی استرالیا (ADR) استفاده کنید. این محصول که از آلیاژ بسیار مقاوم و باکیفیت ساخته شده. برای بهینه سازی زاویه چرخ‌ها در خودرو‌های لیفت شده (افزایش ارتفاع داده) استفاده می‌شوند. برای خودروهای دارای کیت بهتر است که برای بازدهی هرچه بیشتر طبق‌های خودرو را تقویت کنند. طبق های آیرونمن امکان استفاده از لاستیک‌های بزرگتر را فراهم می‌کنند. باعث استحکام هرچه بیشتر سیستم تعلیق خودرو می‌شوند.

 

طبق آیرونمن

 

 

تجهیزات نجات در خرید لوازم آفرودی جک T8

برای یک سفر ایمن می‌بایست تمامی موانع و اتفاقات غیر قابل پیش‌بینی را درنظر گرفت. برند آیرونمن انواع تجهیزات نجات را برای خودرو Jac T8 طراحی و تولید کرده است. که در مواقع اضطراری مثل بکسل، نجات و حمل می‌توانید از آنها استفاده کنید. در این قسمت به برخی از این محصولات اشاره می‌کنیم.

وینچ در تجهیزات نجات آفرود

از جمله لوازم آفرودی که به آن نیاز پیدا خواهید کرد. وینچ است. آیرونمن دو مدل وینچ ۹۵۰۰ و وینچ ۱۲۰۰۰ طراحی و تولید کرده که دارای گیربکس سه دنده‌ای و ریموت کنترلر هستند. با مراجعه به این صفحه می‌توانید آنها را باهم مقایسه نمایید و در صورت نیاز خرید خود را تکمیل کنید.

 

وینچ آیرونمن

 

کمپرسور باد در تجهیزات نجات آفرود

در خرید لوازم آفرودی جک T8 بهتر است همواره یک کمپرسور باد به همراه داشته باشیم. این محصول به شما کمک می‌کند تا در مواقعی که باد لاستیک کم شده یا در جایی به خاطر عبور از سطح ناچار به کم کردن باد لاستیک شده‌اید. بتوانید به راجتی لاستیک جک تی۸ خود را دوباره باد کنید. و از وضعبت بحرانی بیرون بیایید.

 

کمپرسور باد آیرونمن

تسمه در تجهیزات نجات آفرود

ممکن است در طول سفر آفرود بارها برای بکسل کردن یا کشیدن، به تسمه نیاز پیدا کنید. برند آیرونمن برای این مواقع دو نوع تسمه ۱۱۰۰۰ و تسمه ۸۰۰۰ تولید کرده است. که می‌توانید از طریق این صفحه آنها را مشاهده و در صورت نیاز خرید خود را انجام دهید.

 

تجهیزات نجات آیرونمن

 

لوازم کمپینگ آیرونمن برای جک T8

بعد از اینکه سیستم عملکردی ماشین جک T8 خود را ارتقا دادیم و تجهیزات نجات را تکمیل کردیم. توجه به لوازم کمپینگ هم از اهمیت بالایی برخوردار است. برند آیرونمن در کنار سیستم تعلیق قدرتمند خود، در تولید لوازم کمپینگ هم بسیار موفق عمل کرده. از مهمترین لوازم کمپینگ می‌توانیم به چادر و سایبان سقفی، تخت خواب تک نفره، سواگ، لوازم آشپزخانه و یخچال‌ها اشاره کرد.

سایبان کمپ در لوازم آفرودی جک T8

انواع سایبان کمپ مانند سایه‌بان خفاشی و سایبان مربعی مناسب برای استراحت و کمپینگ توسط آیرونمن طراحی و تولید شده که به راحتی روی باربند و سقف جک T8 نصب می‌شود. تا لذت ماندن در طبیعت، کویر و جنگل را برای شما چندبرابر کند. برای مشاهده انواع سایبان چادر سقفی آیرونمن به این لینک مراجعه نمایید.

 

 

سایه بان مسافرتی

تخت خواب یک نفره

شاید هیچ چیز جای خوابیدن بی دغدغه و راحت را در طبیعت نگیرد. با استفاده از تخت خواب تاشو آیرونمن به راحتی در عرض دو ثانیه می‌توانید یک تخت خواب مستحکم با پایه‌های فولادی برپا کنید. و شب خود را به بهترین نحو صبح کنید.

سواگ در لوازم کمپینگ آیرونمن

سواگ‌های آیرونمن دارای متریال بسیار بادوام و مقاوم در برابر هرگونه شرایط سخت هستند. همچنین یک تشک فومی ضخیم در آن بکار رفته تا هیچ سنگ ریزه یا جسم سختی شما را در طول استراحت آزار ندهد. همچنین به گونه‌ای طراحی شده که تخت خواب آیرونمن هم به راحتی در آن جای بگیرد.

 

سواگ و لوازم خواب سفری آیرونمن

 

انواع لوازم آشپزخانه آیرونمن

تمامی محصولاتی که برای آشپزی، دم کردن چای یا برپاکردن آتش و پخت کباب به آن نیاز دارید. در مجموعه لوازم آشپزخانه کمپینگ آیرونمن قابل مشاهده است. به این ترتیب نیازهای شما در طول کمپ برطرف خواهد شد.

یخچال مسافرتی در لوازم آفرودی جک T8

جلوگیری از فاسد شدن مواد غذایی، فریز کردن محصولات مختلف و سرد نگه داشتن قوطی نوشیدنی از جمله مواردی است که بهتر است در لوازم آفرودی جک T8 خود در نظر بگیریم. به همین خاطر یخچال مسافرتی آیرونمن یکی از جذاب‌ترین محصولاتی است که می‌توانید روی آنها برای خرید لوازم آفرودی جک T8 حساب ویژه باز کنید. به این صفحه سر بزنید و مناسب‌ترین یخچال مسافرتی را برای خود انتخاب نمایید.

 

 

پاور استیشن ۵۰۰ وات آیرونمن

تجهیزات روشنایی و برق خودرو در خرید لوازم آفرودی جک T8

در طول سفر بارها این مسئله بوجود خواهد آمد تا نیاز به برق و روشنایی در مسیر آفرود یا در مواقع کمپ داشته باشیم. برند آیرونمن برای روشنایی، انواع پروژکتورهای پرفدرت تولید کرده که قابل توجه می‌باشد. از طرفی در دنیای امروز تجهیزات الکترونیکی جزو جدایی ناپذیر ما هستند. به همین خاطر همراه داشتن پاور استیشن که بتواند لوازم الکترونیکی ما را شارژ کند و برق ما را فراهم نماید، اهمیت زیادی پیدا می‌کند. برای مشاهده این محصولات آیرونمن روی لینک‌های زیر کلیک کنید.

انواع پروژکتورهای آیرونمن
پاور استیشن ۵۰۰ وات آیرونمن

 

پاور استیشن ۵۰۰ وات آیرونمن در لوازم آقرودی جک T8

 

مزایای استفاده از لوازم آفرودی جک T8 آیرونمن

  • ساختار مستحکم و بسیار بادوام با مرغوب‌ترین متریال‌ها
  • مقاوم در برابر شرایط سخت و هرگونه وضعیت آب و هوایی
  • افزایش و ارتقا عملکرد و ایمنی ماشین در طول سفر
  • بالا رفتن راندمان و جلوگیری از استهلاک
  • تمامی محصولات دارای گارانتی معتبر هستند

 

جمع بندی

برای خرید لوازم آفرودی جک T8 می‌بایست تمامی جوانب را مورد نظر قرار داد. تا بهترین و مناسب‌ترین انتخاب را داشته باشیم. برند آیرونمن برای Jac T8 محصولات متنوعی را تولید کرده تا تحت هیچ شرایطی کمبودی را احساس نکنیم. و سفری ایمن و لذت بخشی را تجربه کنیم. بنابراین با توجه به نیازها و اولویت‌های خود، شما می‌توانید لوازم  آفرودی مناسب را انتخاب کنید تا تجربه‌ی بهتری را در سفرهای آفرود خود داشته باشید.

در این مقاله هر آنچه که برای لوازم آفرود جک تی۸ نیاز دارید را معرفی کردیم. ایران آیرونمن نماینده انحصاری برند استرالیایی Ironman در ایران است. برای مشاهده و خرید انواع تجهیزات آفرودی و لوازم کمپینگ مناسب ماشین خود به وبسایت ایران آیرونمن مراجعه نمایید. یا برای کسب اطلاعات بیشتر و تجهیز ماشین آفرود خود با شماره ۲۸۴۲۴۸ ۰۲۱ در تماس باشید. همکاران ما آماده پاسخگویی به شما هستند.