تعویض کمک فنر فابریک پرادو

بسیاری هستند که تویوتا پرادو را به عنوان ماشین آفرود و یا شهری خود انتخاب می‌کنند. اما از آنجایی که سیستم تعلیق اهمیت بسیار زیادی دارد در برخی مواقع نیاز به تعویض کمک فنر فابریک پرادو پیدا می‌کنند. چه به دنبال ارتفاع بیشتر یا یک سواری نرم‌تر هستید و چه به دنبال عملکرد بهتر در آفرود باشید. طیف وسیعی از سیستم تعلیق و کیت ارتفاع آیرونمن Ironman 4×4 نیاز شما را در هر صورت برطرف می‌کند.  محصولات آیرونمن به شکل تخصصی برای شرایط محیطی استرالیا طراحی شده است. این باعث می‌شود که نه تنها در برابر زمین‌های ناهموار مقاومت می‌کند، بلکه برای کسانی که بارهای سنگین را یدک می کشند یا حمل می کنند نیز پاسخ بسیار مناسبی می‌دهد.

اگر قصد تعویض کمک فنر فابریک پرادو را دارید، پیشنهاد می کنیم کیت ارتفاع پرادو ۱۲۰ و کیت ارتفاع پرادو ۱۵۰ آیرونمن را از طریق لینک هایلایت شده مشاهده کنید. و بهترین کمک فنر آفرود را برای پرادو خود انتخاب نمایید.

 

 

تعویضر کمک فنر فابریک پرادو

 

 

 

انواع کمک فنر پرادو برند آیرونمن

آیرونمن برای تمامی مدل‌های پرادو مثل پرادو ۱۲۰ دو در و چهار در و یا پرادو ۱۵۰، کیت ارتفاع تولید کرده است. کیت های ارتفاع آیرونمن Ironman 4×4 کیفیت سواری، ثبات و هندلینگ فوق العاده‌ای را در داخل و خارج از جاده ارائه می‌دهند. با خیال راحت بین  کمک فنرهای فومسل پرو، فومسل، نیتروگس یا سیستم تعلیق آیرونمن را انتخاب کنید.هر کیت ارتفاع و سیستم تعلیق 4WD آیرونمن برای انواع پرادو دارای اجزای لازم برای لیفت کردن ماشین شما هستند.

کمک فنر پرادو مدل نیتروگس آیرونمن

یکی از گزینه‌های شما برای تعویض کمک فنر فابریک پرادو، کیت ارتفاع آیرونمن به همراه کمک فنر نیتروگس است. این کمک فنر با تکنولوژی گازی طراحی و ساخته شده. که به واقع نرمی فوق العاده‌ای به پرادو می‌دهد. اما در انتخاب بهترین کمک فنر برای پرادو، لازم است به این نکته توجه کنید که نسبت به کاربری و نوع مصرف‌تان باید این کمک فنر را انتخاب نمایید. اگر کاربری شما بیشتر شهری است تا آفرودی، یعنی حدود ۷۰ درصد مواقع در شهر تردد دارید، بهترین کمک فنر برای پرادو شما کمک فنر نیتروگس آیرونمن است. که به واقع نسبت به کمک فنر فابریک پرادو، استحکام و نرمی بالاتری دارد.

 

کمک فنر پرادو

 

 

کمک فنر پرادو مدل فومسل آیرونمن

گزینه دیگر پیش روی شما برای تعویض کمک فنر فابریک پرادو، انتخاب کمک فنر فومسل آیرونمن می‌باشد. در صورتیکه استفاده شما از پرادو پنجاه درصد شهری و پنجاه درصد آفرودی است و هم مصرف درون شهری و هم مصرف آفرودی دارید. بهترین کمک فنر پرادو برای شما مدل فومسل آیرونمن است. کمک فنر فومسل از تکنولوژی پیشرفته‌تر و استحکام بیشتر نسبت به مدل نیتروگس دارد. به همین خاطر کیت‌های تعلیق فومسل Ironman 4×4 عملکرد ارتقا یافته‌ای را در شرایط سخت‌تر ارائه می‌کنند.

 

 

کمک فنر پرادو فومسل

 

 

کمک فنر پرادو مدل فومسل پرو آیرونمن

بهترین کمک فنر از لحاظ تکنولوژی ساخت و استحکام بالا در حال حاضر، کمک فنر فومسل پرو آیرونمن است. اما باید این مورد را در نظر گرفت که این کمک فنر، بیشتر برای سفرهای جاده‌ای و آفرودی طراحی و ساخته شده. در صورتیکه کاربری شما در بیشتر مواقع شهری است، سراغ این کمک فنر نیایید چرا که پرادو شما را تا حدی برای شهر خشک می‌کند. اما از طرفی اگر در ۷۰ درصد یا بیشتر مواقع در سفر آفرودی هستید. در انتخاب کمک فنر فومسل پرو برای پرادو خود شک نکنید.

کمک فنرهای فومسل پرو به گونه ای ساخته شده اند که سیستم تعلیق خودروها را با استحکام و دوام برتر با ارزش بسیار بالا رو‌به‌رو کنند. Foam Cell Pro باعث صرفه جویی در هزینه شما در انتخاب بهترین کمک فنر آفرودی می شود تا بتوانید با خیال راحت ار شهر خارج شوید و ماجراجویی کنید.

 

 

کمک فنر پرادو فومسل پرو

 

 

کیت ارتفاع و تجهیزات سیستم تعلیق برای پرادو

اگر در کنار تعویض کمک فنر فابریک پرادو نیاز به رسیدگی کامل به سیستم تعلیق آن دارید. می‌توانیم تجهیزات آفرود مطابق با انواع پرادو را به شما معرفی کنیم. برای تجهیز ماشین پرادو می‌توانید فنر لول، طبق، براکت میل موج‌گیر جلو، براکت میل موج‌گیر عقب، دیسک و لت جلو برای پرادو و دیسک و لنت عقب را تعویض کنید. تمامی این محصولات به طور مستقیم از برند استرالیایی آیرونمن وارد می‌شوند. و ضمانت نامه سه ساله دارند.

تعویض فنر لول پرادو

در کنار تعویض کمک فنر فابریک پرادو، تعویض فنر لول هم جزوی از کیت ارتفاع پرادو محسوب می‌شود. می‌بایست به همراه کمک فنر، فنر لول پرادو هم تعویض شود. این فنرهای تولید شده توسط آیرونمن از سه مدل سبک، مدیوم و سنگین ساخته شده اند. این کاملا بستگی به وزن و کاربری خودروی شما دارد. که کدام فنر لول مناسب شما خواهد بود. این فنرها به اندازه کافی ارتفاع می‌دهند. تا بازی ماشین به بهترین شکل انجام بگیرد.

تعویض طبق پرادو

تعویض طبق باعث می‌شود تا جلوبندی پرادو بسیار مستحکم شود. و اصلاح زاویه ایده‌آل هم برای لاستیک‌ها داشته باشد. طبق تولید شده توسط آیرونمن از آلیاژهای بسیار بادوام و قدرتمند ساخته شده‌اند. که به گفته شرکت آیرونمن، آلیاژهایی هستند که برای صنعت هواپیما بکار می‌روند. به همین خاطر تعویض طبق فابریک پرادو باعث قدرت سیستم جلوبندی و استحکام بالای آن می‌شود. همچنین این طبق‌ها به صورت یک تکه ساخته شده‌اند. در صورتیکه بسیاری از طبق‌های موجود در بازار جوشکاری شده هستند.

تعویض دیسک و لنت پرادو

برای افزایش عملکرد سیستم ترمزگیری پرادو. و بالا رفتن راندمان و بهره‌وری آن، می‌توانید دیسک و لنت تولید شده توسط برند آیرونمن را برای پرادو خود انتخاب کنید. این دیسک و لنت‌ها پایداری و مقاومت بسیار بالایی در مقابل شرایط سخت جاده‌ای و آب و هوایی دارند. طبیعتا در مسیرهای جاده‌ای عملکرد مناسبی دارند.

 

 

کمک فنر پرادو

 

 

 

مزیت تعویض کمک فنر فابریک پرادو با کیت ارتفاع آیرونمن

  •  افزایش هندلینگ و نرمی ماشین در جاده
  • بالا رفتن پایداری و استحکام در مسیرهای سخت
  • کیفیت و تکنولوژی بالاتر کمک فنر پرادو آیرونمن نسبت به کمک فنر فابریک
  • مقاوم در برابر هرگونه شرایط سخت
  • ساخته شده از باکیفیت ترین متریال‌ها
  • گارانتی سه ساله بی قید و شرط

 

جمع بندی

تویوتا پرادو ۱۲۰ و پرادو ۱۵۰ بی‌شک یکی از قدرتمند ترین دو دیفرانسیل‌های ژاپنی، موجود در کشور هستند. تقویت فنربندی و تعویض کمک فنر فابریک پرادو قطعا بازدهی این هیولا را بالاتر خواهد برد. تعویض و تقویت کمک فنرها و فنر های پرادو ۱۲۰ و پرادو ۱۵۰  می‌تواند باعث امنیت بیشتر، تعادل بهتر، هندلینگ بی‌نظیر و پیمودن مسیرهایی شود که تا قبل آن غیر ممکن به نظر می‌آمد. در این مطلب به بررسی تعویض کمک فنر پرادو با استفاده از کمک فنرهای آیرونمن پرداختیم. و مزایای این کار را تا جای ممکن شرح دادیم.

برای دریافت هرگونه مشاوره و راهنمایی تخصصی درباره تجهیز پرادو با لوازم آفرود آیرونمن می‌توانید با تیم ایران آیرونمن نماینده انحصاری آیرونمن در ایران به شماره ۲۸۴۲۴۸ ۰۲۱ در تماس باشید.

 

ویدئو نصب کمک فنر پرادو آیرونمن